skip to Main Content

Pastoliai

Kokybiškos pastolių sistemos užtikrina Jūsų saugumą bei statybų efektyvumą. Nuomojame ir prekiaujame fasadiniais ir moduliniais pastoliais bei mobiliais aliuminio bokšteliais.

Pastoliai tinka tiek didelėms statyboms ar renovacijai, tiek mažesnės apimties darbams, fasadų šiltinimui, sienų dažymui. Puikiai pritaikomi darbams tiek pastato viduje, tiek lauke. Mūsų patyrę statybų inžinieriai padės išsirinkti būtent Jūsų darbams labiausiai tinkančią pastolių sistemą.

Pastoliai lengvai surenkami ir transportuojami. Esant poreikiui, pristatome Jūsų pasirinktą pastolių sistemą į statybų vietą ir patys sumontuojame bei išmontuojame.

Pastoliai turi Europos Sąjungos saugumo bei įrangos gamybos kokybės sertifikatus.

Fasadiniai Pastoliai

Fasadiniai pastoliai

Nuomojame ir prekiaujame kokybiškomis Altrad grupės „Mostostal Plus“ tipo fasadinių (rėminių) pastolių sistemomis. Fasadiniai pastoliai – bene labiausiai paplitęs sprendimas statybų aikštelėje. Jie statomi prie lygios sienos ir gali būti naudojami fasadų renovacijai: dažymui, tinkavimui, remontui, stogo darbams.

Moduliai Pastoliai

Moduliai pastoliai

Nuomojame ir prekiaujame Altrad grupės „Rotax Plus“ modulinių pastolių sistemomis, kurių segmentų matmenys: 0,73 m; 1,09 m; 1,57 m; 2,07 m; 2,57 m; 3,07 m. Šios sistemos tinka tiek fasado apdailos ir restauravimo darbams, tiek mūro darbams bei konstrukcijų parėmimui, tribūnų ir scenų įrengimui. Plačiai naudojami pramoninėje statyboje bei laivų remonte.

Mobilūs Bokšteliai

Mobilūs bokšteliai

Nuomojame ir prekiaujame Altrad grupės mobiliais bokšteliais. Mobilūs aliuminio bokšteliai naudojami tiek didelėse statybose, tiek nedideliems privatiems projektams, smulkiems fasado darbams. Jie lengvai transportuojami ne tik į statybų aikštelę, bet ir joje, todėl yra nepakeičiami mobilumo reikalaujančiose statybose.

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top