skip to Main Content

Pastoliai

Kad ir koks projektas – modernizacijos (renovacijos), konstrukcijos, stogų, sienų statybos, dažymo ar fasadų apšiltinimo, atvirame ore ar viduje – pastoliai (pastolių sistemos) Jums suteikia puikias sąlygas greitai, efektyviai, o svarbiausia saugiai, atlikti reikiamus darbus.

Pastoliai – tai greit pastatomos bei išmontuojamos konstrukcijos, kurios yra stabilios bei saugios. Mes Jums galime pasiūlyti įvairių tipų pastolius. Jei statybos objekte yra daug vietos, galime pasiūlyti platesnius bei tvirtesnius pastolius, kurie jums suteiks daugiau erdvės saugiam ir efektyviam darbui. Esant ribotai erdvei, gali būti naudojami kompaktiškesni pastoliai. Tad galime pasiūlyti įvairius pastolius pagal Jūsų poreikius.

Mūsų pastoliai skirstomi į tris grupes – fasadiniai, moduliniai pastoliai ir mobilūs bokšteliai.

Fasadiniai Pastoliai

Fasadiniai pastoliai

Lengvumas, konstrukcijos surinkimo greitis bei saugumo užtikrinimas yra svarbiausios savybės, kuriomis pasižymi šie pastoliai. Jie pagaminti iš plieno ar aliuminio, o tai atitinka saugumo (patvarumo) standartus visose šalyse. Mūsų siūlomi pastoliai užtikrina saugumą ne tik jais naudojantis, bet ir konstrukcijos surinkimo metu.

Moduliai Pastoliai

Moduliai pastoliai

Didelės erdvės, galingos skliautinės lubos ir sudėtingi fasadai – visiems šiems sprendimams puikiai tinka moduliniai pastoliai. Jų universalaus sujungimo dėka, pastoliai lengvai prisitaiko prie bet kokios formos, bet kokio pastato plano ir bet kokio aukščio. Moduliniai pastoliai turi visas reikiamas savybes palaikymo (nešančiųjų) konstrukcijų, patalpų pastolių, centrinių tribūnų, stadijų ir laiptų statybai.

Mobilūs Bokšteliai

Mobilūs bokšteliai

Turime labai platų pasirinkimą garsių gamintojų ALTRAD, SVELT įvairaus dydžio ir aukščio aliuminių, lengvai surenkamų bokštelių (mobilių pastolių), skirtų tiek profesionaliems statybininkams, tiek buitiniam naudojimui.

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top