skip to Main Content

Moduliai pastoliai

Nuomojame ir prekiaujame Altrad grupės „Rotax Plus“ modulinių pastolių sistemomis, kurių segmentų matmenys: 0,73 m; 1,09 m; 1,57 m; 2,07 m; 2,57 m; 3,07 m. Šios sistemos tinka tiek fasado apdailos ir restauravimo darbams, tiek mūro darbams bei konstrukcijų parėmimui, tribūnų ir scenų įrengimui. Plačiai naudojami pramoninėje statyboje bei laivų remonte.

Modulinius pastolius galima sujungti visomis kryptimis bei prireikus išplėsti bet kuriuo statybų metu. Pastolių sistemos elementų išdėstymą vertikalia kryptimi galima reguliuoti kas 0,5 m. Taip moduliniai pastoliai pritaikomi prie bet kokio pastato dydžio ir sudėtingos architektūros. Dėl savo universalaus sujungimo moduliniai pastoliai leidžia darbininkui prieiti prie pat objekto ir saugiai atlikti net didelio kruopštumo reikalaujančius darbus.

Mūsų kokybiški moduliniai pastoliai gali būti pritaikyti skirtingai apkrovai, įvairaus dydžio ir sudėtingumo statyboms. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite naudoti pastolius su „O” arba „U“ formos skersiniais.

Pastoliai greitai ir lengvai surenkami bei paprastai transportuojami.

Norite pasiteirauti? Susisiekite su mumis telefonu: +370 618 85150 arba el. paštu: simis@klojiniaipastoliai.lt

0%
KLIENTŲ PALAIKYMAS
0+
LAIMINGŲ KLIENTŲ
0metų
DARBO PATIRTIES
0+
ATLIKTŲ PROJEKTŲ
Uab Simis Klojiniai Ir Pastoliai
Daugiau informacijos
bei kainas teiraukitės telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top