skip to Main Content

Laikinos konstrukcijos

Užtikrinkite savo statybų aikštelėje saugų, patogų ir efektyvų darbą su tam skirtomis laikinomis konstrukcijomis. Nuomojame ir prekiaujame kokybiškais Altrad grupės laikinais moduliniais stogais, tvoromis bei pastolių laiptinėmis.

Lengvai sumontuojami ir išardomi įvairaus dydžio moduliniai stogai apsaugos darbuotojus ir objektus nuo kritulių, vėjo ar saulėkaitos. Patikimos laiptų maršų konstrukcijos padės greitai ir saugiai pasiekti bet kurį statomo objekto aukštą. Aptvėrimai suteiks apsaugą nuo pašalinių patekimo į statybvietę. O pastatytos pavojingose vietose tvoros padės statybų darbininkams bei inžinieriams jaustis saugiai ir dirbti efektyviai.

Laikinos tvoros taip pat puikiai pritaikomos įrengiant koncertų ar kitų viešų renginių vietą, parkų bei kitų vietų infrastruktūrą.

Mūsų siūlomos laikinos konstrukcijos yra ekonomiškos, lengvai transportuojamos ir greitai surenkamos. Esant poreikiui, atvešime į vietą ir sumontuosime bei išmontuosime.

Susisiekite su mumis telefonu: +370 618 85150 arba el. paštu: simis@klojiniaipastoliai.lt

Modulinis stogas

Modulinis stogas

Nuomojame ir prekiaujame Altrad „Alu Sky“ firmos moduliniais laikinais stogais. Tai – modernus ir ekonomiškas sprendimas, skirtas užtikrinti geriausias darbo sąlygas Jūsų statybų aikštelėje.

Modulinės / laikinos tvoros

Modulinės / laikinos tvoros

Nuomojame ir prekiaujame modulinėmis laikinomis tvoromis. Šios konstrukcijos skirtos įvairaus dydžio statybų aikštelėms, sporto renginiams, mokamų koncertų ir švenčių vietoms aptverti. Tai – greičiausias ir ekonomiškiausias būdas patikimai apsaugoti objektą nuo pašalinių.

Laiptų maršai

Laiptų maršai

Nuomojame ir prekiaujame Altrad „Rotax Plus“ grupės laiptų maršais. Šios konstrukcijos užtikrina greitą ir saugų judėjimą statybų aikštelėje. Universali daugiafunkcė konstrukcija gali būti pritaikyta bet kokiam objektui. Maksimalus lipynės aukštis – 24 m. Maksimali laiptų maršų konstrukcijos apkrova – 2 kN/m2.

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top