skip to Main Content

Laikinos konstrukcijos

Nuomojame ir parduodame laikinas konstrukcijas: modulinius stogus, tvoras, laiptų maršus. Tai lengvai ir greitai montuojamos konstrukcijos. Jos puikiai pagerina darbo sąlygas, palengvina darbus bei užtikrina darbuotojų saugumą. Transportavimo metu užima mažai vietos.

Modulinis stogas

Modulinis stogas

Tai visiška naujovė remonto ir statybų darbų srityje. Laikinas stogas tvirtinamas prie fasadinių arba modulinių pastolių. Surenkamas atskirais segmentais ir užkeliamas krano pagalba. Laikinas stogas apsaugo:

  • Objektą ir darbuotojus nuo tiesioginių saulės spindulių;
  • Objektą ir darbuotojus nuo lietaus, sniego ir kitų kritulių;
  • Objektą ir darbuotojus nuo vėjo.
  • Taip pat padeda palaikyti optimalią temperatūrą.

Mes atliekame montavimo-demontavimo modulinių stogų paslaugas.

Kainos derinamos atskirai.

Modulinės / laikinos tvoros

Modulinės / laikinos tvoros

Nuomojame ir parduodame laikinus aptvėrimus. Tai greitas ir patogus sprendimas kai reikalinga aptverti statybų aikštelę.

Laikinų tvorų privalumai: lengva transportuoti, sumontuoti ir išmontuoti. Mobilios tvoros skirti statybų aikštelėms, saugomoms teritorijoms, koncertams ir kitoms teritorijoms aptverti. Montuojamos ant guminių padų, o tvoros segmentai tarpusavyje sujungiami metalinėmis jungtimis. Aukštos kokybės suvirintas cinkuotas rėmas garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Segmento aukštis yra 2 m, ilgis – 3m. Mobilią tvorą lengvai išrinkti ir sumontuoti kitur.

Laiptų maršai

Laiptų maršai

Laikinieji laiptai naudojami statybose kaip saugi komunikavimo priemonė vykdant statybos darbus. Taip pat jie gali būti pritaikomi rekreacinėse zonose, pavyzdžiui parkuose, piliakalniuose, užtikrinant sklandų praėjimą. Tai lengvai ir greitai montuojama konstrukcija. Transportavimo metu užima mažai vietos. Tarpusavyje galima jungti įvairaus ilgio laiptų segmentus.

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top