skip to Main Content

Klojiniai

Nuomojame ir prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų Altrad „Midi Box Plus“ir Hunnebeck „Tekko“ sieninių bei pamatų klojinių sistemomis. Lengvos, patvarios ir ekonomiškos klojinių sistemos naudojamos sienoms, pamatams bei kolonoms betonuoti.

Kokybiški klojiniai padės užtikrinti statybų efektyvumą, sumažinti statybų kaštus. Klojinių nuoma padės sutaupyti laiko bei pinigų. Nesvarbu, kokio dydžio ir sudėtingumo Jūsų statybų aikštelė – mūsų inžinieriai padės išsirinkti patikimiausią ir ekonomiškai naudingiausią sistemą.

Klojiniai turi Europos Sąjungos saugumo bei gamybos kokybės sertifikatus.

Pamatų ir sienų klojiniai

Pamatų ir sienų klojiniai

Nuomojame ir prekiaujame pasaulyje pripažintų firmų „Altrad“ ir „Hunnebeck“ pamatų ir sienų klojiniais. Tai – ypač ekonomiškas ir patvarus sprendimas įvairaus dydžio bei formos konstrukcijoms.

Perdangos klojiniai

Perdangos klojiniai

Nuomojame ir prekiaujame aukštos kokybės „Altrad“ grupės sijiniais perdangos klojiniais. Tai – paprastai ir greit rankomis sumontuojamos klojinių sistema su patvariomis reguliuojamomis plieno atramomis, trikojais, lengvomis (5kg/m; H=20cm) medinėmis dvitėjinio skerspjūvio klojinių sijomis, 3S paklotu-fanera ir statramsčių galvutėmis.

Kolonų klojiniai

Kolonų klojiniai

Nuomojame ir parduodame patvarius Altrad įmonės „Midi Box“ kolonų klojinius. Šios konstrukcijos puikiai tinka mažiausiomis laiko ir pinigų sąnaudomis suformuoti norimo dydžio ir formos kolonas.

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top