skip to Main Content

Buitiniai konteineriai

Palankiomis kainomis parduodame ir nuomojame naujus ir naudotus „Containex“ buitinius  konteinerius.

Buitiniai konteineriai – tai bene greičiausias ir ekonomiškiausias sprendimas darbo, poilsio ir sanitarinių patalpų statybų aikštelėje įrengimui. Šių konteinerių grindys, sienos ir lubos yra apšiltintos, sumontuoti langai, įrengta elektros instaliacija. Buitiniuose konteineriuose yra galimybė įrengti oro šildytuvą bei oro kondicionierius. Buitinio (ofiso) tipo konteinerio matmenys: 20′ : 6,055 m x 2,435 m x 2,591 m.

Iš konteinerių suformuotose patalpose galima rengti konferencijas, parodas, dirbtuves. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja konteinerių pritaikymas gyvenamosioms patalpoms ar sodo nameliams. Tai – pigus, greitas ir patikimas būdas įsirengti norimas patalpas.

Konteinerių patalpas galima jungti vieną su kita išmontuojant vidines sienas. Tai leidžia suformuoti norimo dydžio modulines sistemas, kurių panaudojimo galimybės – universalios. Konteinerinės patalpos taip pat naudojamos sandėliavimui.

Mūsų siūlomi konteineriai atitinka griežtus Europos Sąjungos aplinkosaugos ir kokybės standartus ir yra gaminami pagal „CONTAINEX GREEN“ technologiją.

Norite pasiteirauti ar sužinoti kainas?

Susisiekite su mumis telefonu: +370 618 85150 arba el. paštu: simis@klojiniaipastoliai.lt

Liko klausimų?
Skambinkite telefonu: +370 618 85150
arba parašykite mums
Close search
Back To Top