skip to Main Content

UAB „SIMIS“ vykdo projektą „E. komercijos modelio diegimas“.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto tikslas -sukurti E-komercijos pardavimų ir nuomos sistemas. Klientas prisijungęs prie savitarnos sistemos galės pasirinkti norimus produktus. Nuomos sistemoje klientas privalės nurodyti projekto charakteristikas ir Sistema pagal nurodytas charakteristikas automatiškai paskaičiuos reikalingos įrangos kiekį ir komponentus. Klientų savitarnoje esančiame kalendoriuje bus galima pasirinkti paslaugų pirkimo periodą. Viena iš pasirinkčių bus pristatymas, kad užtikrinti visiškai nuotolinį klientų aptarnavimą.

Atsiskaitymas už paslaugas bus naudojant automatinio apmokėjimo modulius. Visa su užsakymu susijusi informacija, nusiunčiama pirkėjui el. paštu.

Tikslas – suvaldyti klientų srautus, pašalinti žmogiškųjų klaidų riziką, padidinti pardavimo apimtis pritaikant e-prekyba visoms visuomenės grupėms ir įmonėms. Pritraukti naujų verslo klientų, padarant pirkimo procesus patrauklesnius ir reikalaujančius mažiau laiko resursų.

Įdiegdami skaitmeninius e-komercijos sprendimus, taupysime savo ir savo klientų laiką, taip gerindami paslaugų kokybę ir mažindami kaštus.

Close search
Back To Top