skip to Main Content
Mūsų Pastoliai Skirstomi į Tris Grupes

Pastoliai

Kad ir koks projektas – renovacijos, konstrukcijos, stogų, sienų statybos, dažymo ar fasadų apšiltinimo, atvirame ore ar viduje – pastoliai Jums suteikia puikias sąlygas greitai, efektyviai, o svarbiausia saugiai, atlikti reikiamus darbus. Mes siūlome įvairius pastolius pagal Jūsų poreikius.
Klojiniai Klaipedoje

Klojiniai

Perdangos, pamatų, sienų ir kolonų klojinių sistemos. Mūsų siūlomi klojiniai yra tvirti ir lengvai surenkami. Vidinių bei išorinių, besilankstančių kampų, intarpų bei universalių skydų pagalba galima surinkti bet kokios formos ir storio pamato klojinių konstrukciją.
Montavimas_demontavimas_simis

Montavimas / demontavimas

Atliekame fasadinių ir modulinių pastolių, modulinių stogų montavimo-demontavimo paslaugą. Profesionalūs sertifikuoti pastolių montuotojai greitai ir saugiai atlieka surinkimo bei demontavimo darbus.
Buitiniai Konteineriai

Buitiniai konteineriai

Buitiniai konteineriai yra nepakeičiami statybų aikštelėse kaip darbo vieta darbų vadovui, darbininkų persirengimui ir poilsiui. Išmontuojant vidines sienas, galima suformuoti pageidaujamo dydžio patalpas. Taip pat buitiniai konteineriai puikiai tinka tiek sandėliavimui, tiek transportavimui.
Laikinos_konstrukcijos_simis

Laikinos konstrukcijos

Nuomojame ir parduodame laikinas konstrukcijas: modulinius stogus, tvoras, laiptų maršus. Tai lengvai ir greitai montuojamos konstrukcijos. Jos puikiai pagerina darbo sąlygas, palengvina darbus bei užtikrina darbuotojų saugumą. Transportavimo metu užima mažai vietos.
Betonavimo_priedai_simis

Betonavimo priedai

Siūlome įvairius armatūros fiksatorius bei klojinių priedus, kurie palengvins ir pagreitins darbą liejant monolitinius statinius. Prekiaujame įvairiais betonavimo aksesuarais: armatūros pakėlėjais, plastikiniais vamzdeliais, rišimo viela, kamščiais, atraminiais kūgiais, klojinių alyva ir kt.
Fiskaras_kroviniu_pervezimas

Transporto paslaugos

Klaipėdos regione vežame krovinius, statybines madžiagas. Atvira platforma 7.30 metrų ilgio (su gerve). Bendras vežamo krovinio svoris iki 10 tonų. Automobilis su manipuliatoriumi.
Close search
Back To Top