Klojiniai

Pamatų ir sienų klojiniai. Įvairių dydžių skydai, kalamo kablio technologija, skirtingo ilgio templės, veržlės – tai lengvai surenkami bei išardomi, tvirti pamato klojiniai. Vidinių bei išorinių, besilankstančių kampų, intarpų bei universalių skydų pagalba galima surinkti bet kokios formos ir storio pamato klojinių konstrukciją. Mūsų siūlomi klojiniai yra tvirti ir lengvai surenkami. Įvairių dydžių lygaus paviršiaus skydai suteikia galimybę lieti reikiamų dydžių pamatus. Skydus taip pat galima montuoti keliais aukštais, tai leidžia lieti monolitinias sienas. Universalių skydų pagalba klojiniai gali būti naudojami įvairių matmenų kolonų liejimui.

Hunnebeck Tekko sistema

Hunnebeck Tekko sistema (Vokietija) – įvairių dydžių skydai, kalamo kablio technologija, skirtingo ilgio templės, veržlės – tai lengvai surenkami ir išardomi, tvirti pamato klojiniai. Komplektuojami iš skydų 30×90, 60×60, 60×90, 90×90, 30×120, 45×120, 60×120, 90×120. Specialieji skydai DM 60×90, 90×90, 60×120, 90×120. Jų pagalba, galima formuoti kolonas.

Altrad Midi Box sistema

Altrad Midi Box sistema (Prancūzija) – įvairių dydžių skydai. Naudojamas tik vienas elementas skydams sujungti- BM spynos, kurių privalumas, kad yra dviejų dydžių ir viena iš jų, tuo pačiu, atlieka išlyginimo funkciją. Komplektuojami iš skydų 25×150, 30×150, 45×150, 60×150, 75×150, 90×150, 60×300. Taip pat yra specialūs skydai SP 70×150, kurie yra naudojami formuoti kolonas, ir tuo pačiu, gali būti naudojami pamatams bei sienoms.

Perdangos klojiniai

Perdangos klojiniai. Kartu su vamzdinio plieno atramomis, trikojais stovais, šakinėmis galvutėmis ir klojinių skydais VT20 sijos tampa lanksčiu, efektyvių kaštų sofitiniu klojiniu, tinkamu bet kokiam išplanavimui, plokštės storiui bei patalpos aukščiui. VT20 medinė sija yra ypač praktiška, nes nedaug sveria (5 kg/m), turi geras statines savybes ir tikslias detales. Labai ilgą naudojimo laiką užtikrina aukštos klasės surišimas ir suapvalinti galai. VT20 sijas yra bendrai patvirtinusi statybų priežiūros valdyba. Tinkamas reikiamų elementų parinkimas yra raktas, užtikrinantis sėkmingą kokybės bei kainos balansą. Tad mūsų inžineriai padės jums sukomplektuoti tinkamą klojinių konstrukciją.

Tranšėjų sutvirtinimai

Mūsų įmonė bendradarbiauja su UAB Transrifus, kuri Lietuvoje atstovauja gamintoją ZREMB POLAND.Mes siūlome Jums, nuomotis tranšėjų sutvirtinimo gaminius, kurių naudojimas garantuoja kokybišką, patogų ir saugų darbą žmonėms, atliekant žemės kasimo darbus. Naudodami Mūsų siūlomus sutvirtinimus tranšėjoms , Jūs užsitikrinsite saugų ir patogų darbą taip pat taupysite darbo laiką ir finansines lėšas.

Armatūros fiksatoriai ir betonavimo priedai

Siūlome įvairius armatūros fiksatorius bei klojinių priedus, kurie palengvins ir pagreitins darbą liejant monolitinius statinius./p>